Peru - Bolivya - Arjantin

10 gün sürecek olan bu maceralı gezimizde,  Machu Picchu'daki Inka kalıntıları, eşsiz güzellikteki volkanlar, izole kasabalar, dünyanın en yüksek rakımlı gölü olan Titicaca ve en büyük tuz gölü Salar de Uyuni, Cuzco, La paz ve And Dağları'nın muhteşem gizemini bu turda keşfedeceğiz...

 
Güney Afrika - Garden Route

 

Dünyanın en iyi motosiklet rotalarından biri olarak kabul edilen Garden Route turu süresince Büyük beyaz köpekbalığı dalışı, balina gözlemleme, kafesli timsah dalışı, dünyanın en yüksek köprüsünden bungee jumping (216m), afrikanın vahşi doğasında yapacağınız safari turları ve daha bunun gibi birçok aktiviteyi yapabildiğiniz aynı zamanda grup seviyesi doğrultusunda Enduro sürüş imkanını yakalayabildiğiniz 3000 km lik unutulmayacak bir tur istiyorsanız doğru adres.
G. Afrika - Swaziland - Mozambik

Güney Afrikadan başlayan turumuz Swaziland ve Mozambik şeklinde devam ediyor. Afrika kıtasının bu üç birbirinden farklı ülkesini tek bir tur içerisinde görecek, off road ve on road yol kondüsyonların da motor kullanacak, deniz üzerinde ki bungalowlarda konaklayacak, denizlerin en büyük canlısı olarak kabul edilen balina köpekbalıklarıyla kafessiz yüzecek, farklı lezzetlerden oluşan yemekler yiyerek unutulmaz bir 3000 km ye imza atmış olacaksınız.

Türkiye - Suriye - Ürdün - Lübnan

Renkli çarşılarda gezip, uzun çöl sürüşleri yapabileceğimiz, eski batı Aramiç dilinin konuşulduğu gizli köyleri ziyaret ettikten sonra farklı kültür ve medeniyetlerin içerisinde izler sürebileceğimiz, indian jones filmlerinden akıllarda kalan eşsiz güzellikteki Petra tapınağında saatler geçirirken birde bakmışsınız kızıl denizin muhteşem resiflerine kendinizi bıraktığınız Orta doğunun bu üç farklı ülkesini 6000 km lik motosiklet sürüşüyle keşfetmek isteyenlere.

Arjantin - Şili - Bolivya

Bir haftalık motor maceramız bizi Kuzey Arjantin’ den Andes’e, Kuzey Şili ve Güney batı Boliva’ nın görülmeye değer manzaralarıyla buluşturacak. Bu macera başından sonuna tuzgölünün beyazlığı ile gözünüzü kamaştırıp, dev volkanlar ile içinizi ürpertip, geyzerler ile sizi hayran bırakarak tarihi yerli inka tapınakları ve birçok önemli noktayı keşfetmemizi sağlayacak.

Balkanlar (8 ülke)

İtalya - Trieste den başlayan turumuz sırasıyla slovenya, hırvatistan, bosna hersek, karadağ, arnavutluk, makedonya, yunanistan ve Türkiye şeklinde gerçekleştirilmektedir.

 
Yaklaşık 5000 km yol yaptığımız bu turda endurans sürüş performansınızı arttırmak ve aynı zamanda farklı kültürlerin, coğrafyaların ve tadların yol boyunca eşlik ettiği bir tur istiyorsanız Balkan turunu öneriyoruz.
Güney Afrika - Namibya

Farklı bir gezegende yolculuk yaptığınızı düşünmek, alışılmışın dışında renkler ve kültürler tanımak istiyorsanız doğru ülkedesiniz demektir. Etosha parktan skeleton coast a, turuncu kum tepelerinden sky diving e, bushman lerden himba köylerine bu rüyadan uyanmak istemeyeceksiniz...