Garden Route

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sodales purus at neque lobortis a pretium massa ultrices. Aliquam egestas lorem vel diam fermentum imperdiet. Fusce eget nisl ac sem molestie molestie. Nullam lacinia sem vel augue egestas ultricies. Cras dictum euismod neque vitae sollicitudin. Donec non neque metus. Vivamus vitae euismod elit. Cras id commodo nulla. Praesent placerat volutpat ornare. Ut dictum felis at tortor auctor id malesuada nisi gravida. Integer posuere laoreet augue id elementum. Duis nec dapibus erat. Maecenas adipiscing eros sit amet elit ullamcorper porta luctus orci fringilla. Donec augue diam, lacinia ac ullamcorper eu, consequat nec nisl. Integer imperdiet rutrum dignissim. Morbi quis lacus lectus.

 
Aile Boyu Afrika

 

Güney Afrika’ da aileniz ile sayısız aktivite ile unutulmaz bir seyahate imza atabilirsiniz. Çocuklu ailelerin rahatlıkla gezebilecekleri ve tüm aile bireylerini eşit derecede aynı anda mutlu edebilen nadir ülkelerdendir. Çocuklar için planlanan tüm programların neredeyse tamamı siz yetişkinlerin de ilk kez deneyimleyeceği aktiviteler olması ise sizi bir bakıma çocuk gibi hissettirecektir. Çita sevmekten fil sırtında gezintiye, penguenlerle yüzmekten dünyanın en biyik akvaryumunu ziyaret etmeye, safariden devekuşuna binmeye kadar bir zenginliği barındırıyor olması Güney Afrika’ yı eşi bulunmaz bir seyahat noktası yapıyor. Tüm restaurantların çocuklara özel yemek seçenekleri sunması, oyun parklarının çokluğu seyahat eden tüm ailelere huzur ve güven veriyor. Tüm bunları yapmak elinizde, sadece ne zaman geleceğinize karar vermeniz gerekiyor o kadar. Gelmeniz diyoruz çünkü biz artık Afrika’ dayız. Afrika sizi çağırıyor!
...
Genç Afrika

Genç gezginlerin beklediği seyahat tecrübesinden fazlası Güney Afrika’ da. Sıcakkanlı toplumu, modern ve geleneksel müzik, eğlence mekanları, gece hayatı ve en önemlisi kaliteli yaşamı ile farklı kültürleri deneyimlemek için ideal bir ülke. Self-drive seçeneği ve aktivite zenginliği ile günlerin daha uzun olmasını arzulayacağınız Güney Afrika’ dan dönünce güzel hikayeler ile dönmemeniz için bir neden yok ama enin olun ki bir daha gelmek için 10 larca sebebniz olacaktır.

 
Unutmayın Afrika  Sizi Çağırıyor !
...
Yemek ve Şarap

Güney Afrika dünyanın en büyük 6ncı şarap üreticisi olmasının yanında  tüm dünyada  dünyanın tüm ülkelerinden gelen farklı kültürleri mutfağına eklemiş bir ülkedir. Kazanılan yeni imajının korunması amacı ile yemek ve şarap kültürünü bir markaya dönüştürmek adına sürekli yenilikçi ve deneysel dünyaca ünlü şeflerin de yardımı ile eşsiz gurme tecrübeleri sunmaya devam etmektedir. Özellikle Türk damak tadına uyumu, doğal gıdalar tüketiliyor olması nedeni ile bizim ile farklı ülkeleri tecribe etmiş konuklarımızın ilk sırasında yer alabilmiş eşsiz ülke Güney Afika   yılın her günü yeni bir deneyim için burada. 

 
Afrika Sizi Çağırıyor!
...