Bizim Afrikamız

“Anlatılmaz yaşanır” deyiminin en doğru örneğidir. Afrika her zaman ön yargılarla yokluğun ve olmamışlığın simgesi iken içine girdiğinizde tam teri size sunduğu sonsuz imkan ve renkler karşısında şaşırırsınız. Afrika yolculuğumuza en güneyinden Güney Afrika Cumhuriyeti’ nden başladık ve İstanbul’ dan sonraki ikinci ofisimizi burada açtık. No Limits olarak tüm Afrika kıtasını tüm güzellikleri ile, zorlu macera dolu doğası ile birlikte tecrübe ettik ve Herkesin bir Afrikası olabileceğini öğrendik. Bu tecrübelerimizi de şimdi sizler güvenle gezerken Afrika’ yı doyasıya yaşayın diye hizmetinize sunuyoruz.

 
En eski anakarada yaşamın ne kadar farklı olabileceğini, vahşi yaşamdan masmavi okyanusa ve lezzetlerle dolu mutafağından eşsiz müzikler eşliğinde danslara dakikalar içinde geçiş yaparken anlayacaksınız. Afrika Sizi Çağırıyor!

 
Güney Afrika Cumhuriyeti

Haftanın 7 günü THY ile Istanbul  - Johannesburg - Cape Town direk uçuşla ve Etihad ile yine haftanın 5 günü Abu Dhabi aktarmarlı olarak yolculuk yapabilirsiniz. Güney Afrika, Türkiye’ ye vize uygulamamaktadır, ülkeye varışınızdan itibaren havaalanında varış tarihinizden itibaren 30 günlük vizeniz pasaportunuza işlenir. Güney Afrika’da Haziran-Ağustos kış, Aralık - Şubat kış dönemleridir. Ekim ortasından itibaren Mart ortasına kadar yüksek sezon sayılabilir. Güney Afrika dünya mutfaklarının tamamının iyi örneklerini sunmaktadır, bunun yanında 3 yıldız dan 5 yıldızı exclusive - luxury e kadar tüm sınıflarda ve yüksek kalitede konaklama imkanları sunan bir ülkedir Ülkede İngilizce , Afrikaans, Zulu ve Xhosa başta olmak üzere toplam 11 resmi dil konuşulmaktadır. En etkili iletişim dili İngilizcedir. Doğal yaşamdaki zenginliği tartışılmazdır, kara yaşamının en güçlü büyük 5 hayvanını barındırmanın yanında deniz yaşamının da devlerine ev sahiplği yapar. Toplum olarak ta bu renkliliğe sahip, bundan güç alan ve tarihten gerekli derslerini almış bir ülke olarak etnik köken farklılık ve çeşitliliğinden dolayı kendisine Gökkuşağı Toplumu demektedir. Güney Afrika rüyaların gerçek olduğu, hayatın zamandan bağımsız yaşandığı ve sürprizlerle dolu bir ülkedir.

...